ZANZIBAR-The Rock & Sunset Beach

W Nowy Rok wybraliśmy się na przejażdżke na druga stronę wyspy żeby zobaczyć The Rock Restaurant i Sunset Beach.

Trafiliśmy na zdecydowanie dziksze tereny, bardziej naturalne i nie opanowane przez hotele i biznes wszelki. Sunset Beach okazała się być zupełnie dzika z jednym hipsterskim barem w zasięgu naszego wzroku i prywatna willą. Niewiele też miała do zaoferowania plaża przy której jest The Rock. Jeden hipsterki hotel/hostel i wiejskie chaty. Wszystko to miało inny klimat- luźny, naturalny, dziki, zapuszczony troche. Do The Rock dowożono zapasy żywności i zapraszano do łodzi z towar turystów chętnych odwiedzić restauracyjke a nie majacych ochoty na moczenie sie w oceanie. Podczas odpływu do kanjpki można przejść sucha noga ale przy popołudniowym przypływie już nie. Jak juz zbieraliśmy się do wyjścia to podszedł do mnie chlopczyk z dwiema przepięknymi muszlami znalezionymi na tej plaży i sprzedał mi za “one dola”. Nie odmówiłam bo byłam pod ogromnym wrażeniem muszli i aż nie mogłam uwierzyć że sa prawdziwe ale chłopczyk kazał mi posłuchać szumu na dowód że sa! Zreszta skad by je mial jak nie z oceanu?
Po dotarciu na Sunset Beach postanowilismy popływać troche w oczekiwaniu na zachód słońca a Omar w tym czasie przygotował nam owocowa ucztę. Mango starczy mi na życie i chyba juz nawet na mago-lassi się nie skuszę.

Sami zobaczcie jak było na The Rock i na Sunset Beach!

TPD_8300.jpg

TPD_8218.jpg

TPD_8289.jpg

TPD_8284.jpg

TPD_8294.jpg

TPD_8242.jpg

TPD_8310.jpg

TPD_8186.jpg

TPD_8356.jpg

TPD_8254.jpg

TPD_8412.jpg

TPD_8460.jpg

Advertisements

One thought on “ZANZIBAR-The Rock & Sunset Beach

  1. Wooow, ale zachód słońca !!! U nas jeszcze dziś nie wzeszło 😦 od rana śnieg i mróz . Wygrzejcie się dobrze bo TVN Meteo informuje, że srogie mrozy idą w weekend i na przyszły tydzień. Ale nie myślcie jeszcze o tym !!!

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s